Social Media

Mają państwo firmę, ale nie masz czasu na marketing internetowy?

Jesteśmy elastyczni, aby w pełni dopasować się do potrzeb naszych klientów.

 

Jesteśmy ludźmi, którzy w oparciu o doświadczenie i analizę trendów kreują wizerunek marek w social mediach. Stawiamy na oryginalność i nowoczesne rozwiązania.

Nie masz czasu na śledzenie tego, co dzieje się w social media? Chciałbyś zwiększyć zaangażowanie odbiorców na swoim profilu? Pragniesz pozyskać nowych klientów dla swojej firmy?

Wiemy, jak to osiągnąć! Jesteśmy małą, ale prężnie działającą grupą osób, która pomaga w rozwoju istniejących oraz nowo powstałych marek w social media.

 

 

Wiemy, co piszczy na Facebooku. Doskonale odnajdujemy się w Instagramowych hashtagach. Pomożemy Ci pozyskać nowych klientów dla Twojej firmy, dzięki doskonale skrojonej i dopasowanej reklamie internetowej. Tworzymy także grafikę oraz zajmujemy się fotografią produktową, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę w przystępnej cenie.

Jesteśmy elastyczni, aby w pełni dopasować się do potrzeb naszych klientów. Chcesz dowiedzieć się ile możesz zyskać? Zapytaj nas o spersonalizowaną ofertę dla swojej firmy.

Media społecznościowe mają ogromny potencjał marketingowy i sprzedażowy – czas go wykorzystać! My wiemy, jak zbudować aktywną społeczność wokół Twojej Marki. W ramach usługi Social Media oferujemy planowanie, prowadzenie i optymalizację komunikacji w mediach społecznościowych. Zawsze zaczynamy od budowy strategii komunikacji oraz doboru odpowiednich kanałów.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Tworzenie fanpage od podstaw - pomożemy Ci nakreślić, a następnie zrealizować krok po kroku strategię obecności Twojej firmy w social media,
  • Publikacja postów - przygotujemy posting plan z myślą o Twoich klientach,
  • Moderowanie dyskusji i odpowiadanie na pytania - zadbamy o to, by Twoi klienci zawsze uzyskali odpowiedź,
  • Tworzenie i nadzorowanie akcji marketingowych oraz PR - zatroszczymy się o pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci
  • Analizowanie rynku pod kontem rozwoju Twojej firmy - wiemy, jak pozyskać leady i zwiększyć sprzedaż Twoich usług/produktów,
  • Świadome budowanie marki - sprawimy, że Twoje firma wyróżni się wśród konkurencji,
  • Tworzenie grafik na potrzeby social media i reklamy - przygotujemy posty, covery, reklamy i plakaty,
  • Monitoring sieci - zorientujemy się, co piszą i czego potrzebują Twoi potencjalni klienci
 

prowadzenie profili Marki w wybranych kanałach społecznościowych

(Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn)

 

Chcesz dowiedzieć się ile możesz zyskać?

Zapytaj nas o spersonalizowaną ofertę dla swojej firmy.
 
Kontakt z nami
Loading...