Jesteśmy grupą Freelancerów

Jako freelancerzy współpracujemy zarówno z agencjami jako podwykonawcy jak również z indywidualnymi klientami. Naszym obszarem działania jest Tomaszów Mazowiecki, ale dzięki wypracowanym metodom zdalnej współpracy, z sukcesami wykonujemy zlecenia dla klientów z całej Polski

Tanie strony www

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Bez względu na to czy potrzebujesz strony internetowej dla swojej firmy, czy zamierzasz zrealizować pomysł na własny portal.

Sklepy internetowe

Oferujemy bezpieczne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Oprogramowanie zawiera wszystko, co jest niezbędne do sprzedaży w sieci.

Pozycjonowanie stron

Wykorzystaj wysokie pozycje w Google i zdobądź nowych klientów. Dzięki wypozycjonowaniu Twojej strony, pomnożysz swoje przychody i zwiększysz ruch na stronie.

Profesjonalna grafika

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu profesjonalnej grafiki na potrzeby druku oraz Internetu. Mowa tutaj o każdego rodzaju grafiki komputerowej na potrzeby stron www.


Z nami pracują osoby, które są dobre w tym, czym się zajmują. Nie ma tutaj "ludzi od wszystkiego" - każdy ma swoje zadania i wypełnia je sprawnie i profesjonalnie.