Jesteśmy grupą Freelancerów

Jako freelancerzy współpracujemy zarówno z agencjami jako podwykonawcy jak również z indywidualnymi klientami. Naszym obszarem działania jest Tomaszów Mazowiecki, ale dzięki wypracowanym metodom zdalnej współpracy, z sukcesami wykonujemy zlecenia dla klientów z całej Polski

 

Udowodnimy Ci jakość naszych usług

Nasze strony internetowe są przejrzyste, dopracowane i funkcjonalne.

Dla użytkowników Internetu korzystanie z tych stron to czysta przyjemność. Intuicyjna obsługa, wykorzystanie funkcjonalności wspierających użyteczność i dostępność - to priorytety, które przyświecają nam przy realizacji każdego projektu.

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy "ścieżkę produkcyjną" serwisów internetowych, która pozwala na minimalizowanie straty czasu - zatem projekty internetowe wykonujemy wielokrotnie szybciej od konkurencji.

Jakość, użyteczność, estetyka to główne cele na które kładziemy nacisk podczas budowy stron www. W naszej ofercie znajdziecie Państwo proste szablonowe www doskonałe na start.


Kamil Muchowski

Freelancer | Specjalista SEO

Tanie strony www

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Bez względu na to czy potrzebujesz strony internetowej dla swojej firmy, czy zamierzasz zrealizować pomysł na własny portal.

Sklepy internetowe

Oferujemy bezpieczne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Oprogramowanie zawiera wszystko, co jest niezbędne do sprzedaży w sieci.

Pozycjonowanie stron

Wykorzystaj wysokie pozycje w Google i zdobądź nowych klientów. Dzięki wypozycjonowaniu Twojej strony, pomnożysz swoje przychody i zwiększysz ruch na stronie.

Profesjonalna grafika

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu profesjonalnej grafiki na potrzeby druku oraz Internetu. Mowa tutaj o każdego rodzaju grafiki komputerowej na potrzeby stron www.

Każdą stronę internetową wyposażamy w System Edycji Treści (CMS) do samodzielnego zarządzania treściami znajdującymi się na stronie. Dodajemy formularz kontaktowy oraz interaktywną mapkę dojazdową.

Strony przez nas wykonane są w wersji responsywnej, co pozwoli na poprawne wyświetlanie Twojej strony www na wszystkich obecnie używanych urządzeniach mobilnych - tabletach, ipadach, smarfonach itp..

Pomożemy Twojej firmie zyskać niepowtarzalny wizerunek i wyróżnić się na rynku wśród konkurencji.

Nasze mocne strony:

  • wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron www,
  • terminowość,
  • szybka realizacja, stały kontakt z klientem, efektywne projektowanie, niskie ceny,
  • projektowanie grafiki strony www od podstaw lub użycie gotowego szablonu strony
  • tanie, szybkie i profesjonalne wykonanie stron www,
  • wysoką jakość projektu strony,
  • nowoczesne, atrakcyjne wzornictwo graficzne strony,
  • pomocą mailową, możliwość negocjacji cen i rabaty dla stałych klientów.

Z nami pracują osoby, które są dobre w tym, czym się zajmują. Nie ma tutaj "ludzi od wszystkiego" - każdy ma swoje zadania i wypełnia je sprawnie i profesjonalnie.

Kontakt z nami
Loading...